ALB UK TV

ALBUK TV ORIGINAL

Rockabillia

Emisioni i vetëm dedikuar muzikes Rock vjen perpara jush emisioni Rockabillia , drejtuar nga Dafina dhe Ervini. Pjese nga emisioni mund te ndiqni ne facebook, kurse emisionin e plote mund ta ndiqni ne Stream

Prezantues: Dafina Rama/ Ervin Gjonaj Cdo te Shtune ora 3pm

Share kete program